pinterest-site-verification=7fcb32688d10b65c53cb54acb72fea21
Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik ve Kullanım Şartları

tahtakaledentoptan.com sitemiz üzerinden EFT ile satın alınan ürünler 2-3 iş günü içerisinde veya aynı gün içinde Aras Kargo Firmasına teslim edilir. Kapıda Ödeme sistemini kullanmamaktayız . Ürünlerimizin teslim süresi İstanbul sınırları için ertesi gün, diğer iller için 2-4 gün olabilir. Resmi tatil günleri vb. sebebler bu süreyi uzatabilir. Kargo firmasında yaşanabilecek teknik sorunlardan gerçekleşebilecek gecikmeler  tahtakaledentoptan.com   sorumluluğunda değildir.


Gizlilik Şartları

Sizlere en güvenilir alışveriş olanaklarını sunmak amacı ile www.tahtakaledentoptan.com da bulunan hiçbir kişisel bilgi; kesinlikle üçüncü şahıslar veya herhangi bir kurum ile paylaşılmaz. Satın alma işlemleri sırasında bildirdiğiniz bütün detaylar en yüksek elektronik güvenlik standartlarında saklanmakta ve yalnızca mevcut T.C. kanunları çerçevesinde kullanılmaktadır.

Ürün İade ve Değişimler

www.tahtakaledentoptan.com web sitesi üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır. Ürünlerimiz üretimden kaynaklanan sorunlardan dolayı üretici firma ile iletişime geçmeniz gerekir. 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, “Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir.Sipariş

Web sitemiz üzerinden online sipariş verebilir, havale ile ödeme yapabilirsiniz. Hesap numaralarımız sipariş aşamasında ekrana gelecektir.
.

 

Sipariş Takibi

Siparişlerinizin durumunu müşteri paneliniden veya telefon ile öğrenebilirsiniz.

Üyelik Bilgisi Güncelleme

Üyelik bilgilerinizi güncel tutmanız size göndereceğimiz kampanya duyuruları ve diğer durumlar için önemlidir. Üyelik bilgilerinizi müşteri panelinizden kolayca güncelleyebilirsiniz.

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı