pinterest-site-verification=7fcb32688d10b65c53cb54acb72fea21
Makaleler » Tahtakaleden Toptan » Toptan Baskılı Pipet Çeşitleri

Plastik Pipet Nedir?

Kullan-at tarzı ürünler, yiyecek içecek mekanlarının ve organizasyonların en çok tercih ettiği ürünlerdir. Hem üretimi hem de kullanım pratikliği ile işletme sahiplerinin, kullanıcıların gözde ürünleri olmuşlardır. Plastik ve karton formlarıyla üretilen bu ürünler, yiyecek ve içecek tüketimi noktasında cam, metal veya seramik gibi ürünlerle üretilen hemen hemen her ürünün yerini de tutabiliyor. Pipet de sıvı gıdaların tüketiminde tercih edilen kullan-at ürünlerinden biridir. İçecek kabı içerisinden ağızdan nefes alır gibi çekme yardımıyla kullanıldığı, pipet nedir sorusunun cevabı olabilir. Sadece yetişkin kimseler tarafından değil, çocukların sıvı gıda, içecek tüketiminde de aileler için önemli bir yardımcıdır. Plastik pipet ve karton pipet seçenekleri günümüzde en fazla tercih edilen seçeneklerdir. Kimi markalar cam pipet gibi seçenekleri de kullanıcıların tercihine sunmuşlardır.

Ancak kullan-at mantığında bir ihtiyaç varsa plastik ve karton seçenekleri çok daha ideal olmaktadır. İşletmeler için ise baskılı pipet üretimi yapılabilmektedir. Karton veya plastik bardak ile uyumlu olarak logolu pipet seçenekleri de istenen tasarımda oluşturulabilir. 

 

En Kullanışlı Plastik Pipet Modelleri

En geniş katılımlı organizasyonlar ya da konsept etkinlikleri, gel-al servisi yapan mekanlar ve çok fazla müşteriye hizmet sağlayan işletmeler, kullan-at ürünleri sayesinde bütçeden ve zamandan tasarruf ediyor. Belirtilen kullanım alanlarının farklılığı göz önüne alındığında tercih edilecek pipet modelleri de değişebilmektedir. Plastik frozen pipet soğuk içeceklerin tüketiminde tercih edilmektedir. Diğer pipetlere göre daha geniş bir ebatta olabilirler. Genelde çapları 8 mm olur. Kalın pipet ve ince pipet gibi farklı modeller içerisinde kullanım alanına göre kokteyl pipet, şekilli pipet seçenekleri de bulunur. Bunların uzunlukları, renkleri ve tasarımı noktasında önünüzde fazla seçenek bulunur. İşletmeler genelde karton ve plastik kullan at ürünleri tercih ettiğinden siyah pipet, şeffaf pipet, baskılı frozen pipet seçenekleri rağbet görmektedir. Ancak kullanım noktasında parçacıklı bir içecek tüketimi mevcut ise frozen pipet daha iyi tüketim sağlar. Bu ürünü de zaten kırmızı, turuncu, mavi veya siyah frozen pipet olarak tercih edebilir, işletme konseptinize uydurabilirsiniz.

 

Plastik Pipet Kullanım Alanları ve Avantajları

İçecek kabı ister cam ister karton olsun pipetler ürünlerin tüketilmesinde tercih edilebilir. Karton bardak veya plastik pet bardaklar kapakları ile birlikte kullanılabildiğinden pipetler de içeceklerin tüketimi noktasında kullanıcılara çok büyük kolaylık sağlamış olur. İçeceği yudum yudum tüketme de en pratik ürün olan pipetleri doğum günlerinde, restoranlarda, düğün-nişan gibi büyük organizasyonlarda, özel kutlamalarda vb. daha birçok yerde görebiliriz. Pipet kullanımının avantajlarına kısaca değinecek olursak;

  • Bükülebilen modelleri ve düz modelleri ile tüm alanlarda isteğe göre tercih edilebilirler.
  • 50’li pipet, 100’lü pipet veya daha fazla sayıya sahip paket seçenekleri mevcuttur.
  • Sert plastik pipet tercihleriyle soğuk içecek tüketiminde ısıdan etkilenmezler.
  • Seyahat sırasında tüketeceğiniz içeceklerin dökülmesini önler. 
  • Yürürken de içeceklerini daha rahat tüketebilirsiniz.
  • İçecekler dış ortamdaki toz gibi maddelere maruz kalmadan tüketilir. 
  • Plastik ve karton formlarıyla üretilen pipetler, geri dönüştürülebilir seçeneğe sahiptir. 

 

Plastik Pipet Fiyatları

Kullan-at tarzı ürünlerin üretimi hemen hemen aynı işleyişe sahip olsa da kullanıcı ihtiyaçlarına göre üreticileri tarafından farklı olarak üretilebilmektedir. Tasarımları, renkleri ve baskı seçenekleriyle farklı olurlar. Pipetlerde de durum aynıdır. Pipet üreticileri, kullanım alanı ve ihtiyacı doğrultusunda baskı, renk gibi aşamalarda üretim yapabilirler. Kimi modelleri bükülebilir, rengarenk ve karton şemsiye figürleri ile çok daha farklı kullanıma sahip olur. Pipet fiyatları için de ürünlerin tercih edildiği renkli pipet, boyutu veya baskılı pipet seçenekleri etki eder. Baskılı pipet fiyatları daha özel bir tasarıma sahip olacağından fiyatları standart seçeneklere göre yüksek olabilir. Ancak bu tarz ürünlerin toptan alımı çok daha avantajlıdır. Ürün tüketimi sonrasında bu ürünler de geri dönüşüme kazandırıldığından çok kısa sürede bitebilirler. Bu yüzden çoğu kişi ve işletme toptan seçeneklere yönelir. Tahtakaledentoptan.com olarak tam da bu noktada toptan pipet siparişi ihtiyacınızı en güzel tasarım ve seçeneklerle karşılıyoruz. Avantajlı ödeme seçenekleri ve teslimatla birlikte organizasyonlarınız ve işletmeleriniz en şık ürünlere kavuşmuş olacak.

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı